Binance hesabında alım nasıl yapılır ?

Binance hesabında alım nasıl yapılır?

Binance borsasında alım işlemi nasıl yapılır? Binance’den alım-satım işlemi yapmak zor mu? Alım satım nasıl yapacağınız ile ilgili aklınıza takılan soru işaretleri mi var? Yazımızı okumaya devam edin;

5 Adımda Alım yapmak

Adım 1: Binance uygulamanıza giriş yapın. Aşağıda yer alan Piyasalar sekmesine tıklıyoruz.

Binanceden alım nasıl yapılır. Binanceden alım zormu hemen yazımızı okuyarak bunu öğrenin
Adım 1

Adım 2: Hesabımıza yatırdığımız TRY’i USDT veya BUSD’a çevirmenizi öneririz. TRY işlem yaptığınız piyasa USDT piyasalarına göre sığ ve hacimler az olduğu için ani fiyat artışları ve düşüşleri görülebiliyor. Biranda bakiyeniz yarıya düşebilir. Bu yüzden hacimlerin yüksek olduğu işlem çiftlerinde işlem yapmayı tercih etmeliyiz.

Adım 2

Adım 3: Arama kısmına TRY yazarak Gelen para birimleri arasında işlem yapacağımız para birimi  olan USDT / TRY ye tıklıyoruz.

Adım 3

Adım 4: Resimde görülen yeşil buton AL kısmına tıklıyoruz.

Adım 4

Adım 5: Limit Emir ile işlem yapacaksak. Sarı butonun gösterdiği yere fiyatımızı yazıyoruz. Ben 7.421’den alış emri koyacağım. Hemen altında miktar kısmı var. Bu kısma 100 yazarsanız. 7,421’den 100 adet al emri vermiş olursunuz. Ya da kırmızı ok ile gösterilen %25-50-75-100 kutularını kullanabilirsiniz. Örneğin, %25’i seçerseniz spot cüzdan bakiyenizin yüzde yirmi beşi ile USDT al emri vermiş olursunuz.

Adım 5

Binance Borsasında işlem yapmak bu kadar kolay. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan kısımları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Öneri Yazı;

  • Yorumunu ekle